Yaskawa DX100/JZRCR-YPU01C-1 Connection Unit, Advanced Industrial Control Solution
Model:JZRCR-YPU01C-1
Type:Connection Unit
Manufacturer:Yaskawa
Application:Industrial Automation
Weight:0.5 kg
Dimensions:300mm x 100mm x 50mm
Input Voltage:AC 100-240V
Output Current:2A
Operating Temperature:-10°C to 50°C
Storage Temperature:-20°C to 60°C