Yaskawa SGDV-200A01A002000 Servo Motor Drive, Advanced Control System for Industrial Automation
Manufacturer Part Number:SGDV-200A01A002000
Type:Servo Motor Drive
Output Power:200W
Control Method:Torque, Position, Speed
Network Compatibility:MECHATROLINK-II
Operating Voltage:200-240V AC
Current Rating:2.8A
Frequency Range:0.1 to 5000Hz